TRIATLON KLUB VARAŽDIN

Varaždinski triatlonci nastupili u Ankaranu unatoč hladnom vremenu

Objavljeno: 28.05.2019. 12:51

Zadnja izmjena: 28.05.2019. 12:56

Održana je druga trka iz serije triatlona kupa Alpe Adria i to u Ankaranu. Na startu je bila najniža temperatura zraka od kada je ovog natjecanja ali to nije omelo brojne natjecatelje da nastupe.

Na plivačkoj dionici od 750 m /sprint/  temperatura vode bila je od 15,5  do 17 stupnjeva, zato su bila dozvoljena neopren odijela.

Dvojac iz TK Varaždin, Zlatko Sir i Teodor Pichler odlučili su da plivaju bez odijela. Od 130 natjecatelja Sir je nastupao u kategoriji M 60. Ukupno je zauzeo 124. mjesto, a u kategoriji je bio 7.

Pichler je imao lošu izvedbu na biciklu, brdovita staza bila je nemoguća misija zbog ozlijeđenog koljena. Završio kao treći u M 65, od četiri natjecatelja, dok je ukupnom poretku bio 117.