Varaždinski trkači nastupili na Sljeme Trail 2020

Objavljeno: 03.11.2020. 17:49

Zadnja izmjena: 03.11.2020. 17:52

U organizaciji AK Sljeme održano je i drugo izdanje jednog od novijih trailova, ove godine pod nazivom Sljeme Trail 2020.

Kao i kod većine trailova, tako se i na ovom trailu moglo nastupiti u više različitih dionica – staza. Na plavoj stazi trebalo je svladati 5 – 10 km, na zelenoj 15 – 20 km, a na crvenoj stazi 25 – 30km. Ukupno je u sve tri utrke nastupilo skoro 300 natjecatelja.

Članovi AK Varaždin nastupili su na zelenoj stazi, a najbolji od je bio Matija Zadravec koji je na kraju osvojio odlično 2. mjesto u ukupnom poretku pretrčavši zelenu stazu u vremenu 1:20:35. Nepunu minutu iza Matije u cilj je kao 3. utrčao Dinko Solić.

Dario Dilber utrku je završiona na 50. mjestu, a jedina ženska predstavnica AK Varaždin Ana Sajko utrku je završila na 21. mjestu istrčavši ovu stazu za 2:03:37.