GRK VARAŽDIN 1930

Varaždinski rukometaši nisu izdržali - Poraženi su u Metkoviću

Objavljeno: 03.12.2022. 20:20

Zadnja izmjena: 03.12.2022. 20:37

U 12. kolu Paket24 Premijer lige, Lige A rukometaši GRK Varaždin 1930 gostovali su u Metkoviću kod momčadi Metković-Mehanika i poraženi su rezultatom 28:25 (13:15), iako su kontrolirali tri četvrtine susreta.

Varaždinski rukometaši dobro su ušli u utakmicu i početkom susreta diktirali su svoj tempo, a rezultat je bio ili izjednačen ili na njihovoj strani. U 24. minuti imali su prednost od plus tri gola 11:14, a na odmor su otišli s rezultatom 13:15.

U drugom poluvremenu Varaždinci nastavljaju svoju igru i prvo izjednačenje rezuklata dolazi tek u 49. minuti na 23:23. Od tada domaći preuzimaju igru i rezultat polagano prelazi na stranu rukometaša Metkovića, koji završavaju susret pobjedom 28:25.

Varaždinci tako ostaju na 6. mjestu s devet bodova, a momčad Metkovića s 13 bodova na 3. mjesto koje vodi u Ligu za prvaka.