gostovanje u bijelom brdu

VARTEKS OPET IZGUBIO 'Domaćini se smiju poklonjenom penalu'

Objavljeno: 05.11.2017. 16:36

Zadnja izmjena: 05.11.2017. 16:37

U današnjem meču 12. kola Bumbari su izgubili meč na gostovanju u Bijelom Brdu od BSK-a s minimalnih 0:1. Varteksu je golom iz jedanaesterca u 68. minuti utakmice presudio domaći igrač Popović.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je bilo dosta promašenih prilika s obje strane. Varteks je promašio dva zicera, ali je najveću priliku imao BSK, no vratar Posavec je skinuo loptu domaćinima u situaciji 1 na 1. Penal za domaće u 67. minuti - iz kojeg je postignut i jedini gol na utakmici - Varteks je na svom fejsu popratio riječima: 'Domaći se smiju poklonjenom penalu'. Pred kraj je utakmica postala dosta nervozna, pa je Nježić zaradio isključenje. Varteks je tako nakon 12. kola pretposljednji s 9 bodova. Od pada na posljednje mjesto spasili su ih susjedi iz Čakovca - Međimurje je do vrha napunilo mrežu Belišća (6:0), pa su gosti ostali posljednji na ljestvici sa 7 bodova.