Suradnja s Marsonijom

Vaterpolisti varaždinskog Garestina osvojili treće mjesto na turniru u Slavonskom Brodu

Objavljeno: 08.04.2016. 15:15

Na gradskim bazenima u Slavonskom Brodu odigran je međunarodni vaterpolski turnir "Tintilinić 2016.", a varaždinski Garestin osvojio je treće mjesto.

Nastupilo je šest ekipa iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske u kategoriji kadeti (2002. godište i mlađi).

U natjecanju po skupinama varaždinski vaterpolisti prvo su izgubili od Marsonije 10:8 , dok su bili bolji od Zagreba 9:5. U utakmici za treće mjesto svladali su Dabar 7:4, dok je u finalu Marsonija bila bolja od Siscije 7:6.

U sklopu turnira odigrane su i dvije prijateljske utakmice između mlađih juniora VK Marsonia i VK Garestin. I prvom susreru rezultat je bio 9:9, a u drugoj utakmici Marsonija je nadigrala Garestin 14:9.  Ovim turnirom ostvarena je odlična suradnja sa klubom iz Slavonskog Broda i ostalim klubovima za napredak vaterpola u kontinentalnim krajevima.