GRK VARAŽDIN 1930

Važna pobjeda varaždinskih rukometaša u Graberju

Objavljeno: 26.11.2022. 21:17

Zadnja izmjena: 26.11.2022. 21:21

U susretu 11. kolu Paket24 Premijer lige, Lige A varaždinski rukometaši pobijedili su momčad Gorice 39:38 (17:20).

Prvo poluvrijeme počelo je vrlo izjednačeno. Rezultatski niti jedna momčad dugo bio nije bila u minimalnoj prednosti. U 19. minuti bilo je 12:12 i tada gosti rade seriju i odlaze na 12:15. Varaždinci ih sustižu na 16:16 nakon osam minuta igre. Do kraja poluvremena gosti se ponovo odvajaju i na odmor odlaze s prednošću od tri gola 17:20.

Nakon dvije i pol minute igre u drugom dijelu momčad Varaždin 1930 ponovo dolazi u egal 21:21. Ponovo se igra vrlo izjednačeno i na semaforu u 47. minuti je ponovo neriješen rezultat 31:31. Tada domaći rukometaši pronalaze više snage i koncentracije i rade razliku 35:32, da bi do kraja uspjeli sačuvati minimalnu prednost 39:38.