Nikola Tkalčić

Objavljeno: 17.05.2016. 18:56

Zadnja izmjena: 17.05.2016. 19:02

Bivši nogometaš Varteksa Nikola Tkalčić sa svojim Norrköpingom protekle sezone stigao je do naslova prvaka Švedske, a na startu nove sezone branitelj naslova je vodeći. Tkalčić je ponovno standardan, dok je u posljednjem prvenstvenom susretu upisao asistenciju i pogodak.

Tkalčićeva momčad u devetom kolu švedskog Allsvenskana upisala je 3:1 pobjedu protiv GIF Sundsvalla. Norrköping je poveo u 18. minuti preko Emira Kujovića iz kaznenog udarca, na 2:0 povisio je Sebastian Andersson u 54. minuti na asistenciju Tkalčića, dok je 26-godišnjak pogotkom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio za konačnih 3:1.

Njegov pogodak možete vidjeti u videu od 1:11.

Bio je to ujedno i njegov treći pogodak u novoj sezoni u kojoj je Norrköping nakon devet kola vodeći s 21 osvojenim bodom.