Zeljarski vikend

Objavljeno: 16.05.2016. 14:45

Zadnja izmjena: 16.05.2016. 14:54

Protekli vikend bio je vrlo uspješan za nogometaše iz zeljarskog kraja, a pogotke za svoje ekipe postigli su Marko Rog, Josip Brezovec i Josip Golubar.

Golubar je bio strijelac u remiju svog Zavrča u sklopu 35. kola Prve slovenske lige. Bivši igrač Varteks, Nedeljanca, Splita i Olimpije u strijelce se upisao u 85. minuti donijevši Zavrču bod protiv Krškog.

Završilo je 1:1, a Golubarov pogodak možete pogledati od 2:13.

Prekrasan zgoditak zabio je i Marko Rog u sklopu posljednjeg 36. kola 1.HNL. U 4:0 pobjedi Lokomotive protiv Dinama 20-godišnjak je pogodak postigao za 1:0 u 26. minuti.

Pogodak bivšeg nogometaša Nedeljanca, Varaždina i Splita možete pogledati na početku videa.

Mrežu je proteklog vikenda zatresao i Josip Brezovec, bivši igrač Varaždina Nedeljanca, Dinama, Slaven Belupa, Spezie i Belišća, u 2:0 pobjedi Rijeke protiv Istre 1961. Breza se u strijelce upisao u 52. minuti iz slobodnog udarca.

Njegov pogodak možete pogledati od 1:19.