slavlje na domaćem terenu

Vidovec u derbiju kola savladao Bjelovar i sad je već na 4. mjestu prvenstvene tablice

Objavljeno: 20.11.2017. 08:37

Zadnja izmjena: 20.11.2017. 08:37

U jednoj od najboljih utakmica sezone Vidovec je na svom terenu u derbiju 10. kola savladao momčad Bjelovara i sada se s 13 bodova popeo na već zavidno 4. mjesto u Prvoj HRL Sjever.

Vidovec je nastupio bez Melnjaka i Jeftića, što se osjetilo na početku utakmice kada su gosti poveli sa 6:4. Potom se domaći bude, slijedi serija od 4:0 i na kraju poluvrijeme završavaju s 12:10. Nakon što su u 37. minuti dostigli plus 5, Vidovčani nisu više ispuštali vodstvo i na kraju su pobijedili s 26:22. Prvi strijelac utakmice bio je Štefičar s 9 postignutih golova. Vidovčani u sljedećem kolu gostuju u Osijeku, potom dočekuju Medvešćak. Nadamo se dobrim rezultatima i završetku polusezone na visokom mjestu.