ATLETSKI KLUB VARAŽDIN

Vladimir Slunjski iz AK Varaždin osvojio 2. mjesto u Kostrena Mountain Trail utrci

Objavljeno: 06.03.2020. 08:59

Zadnja izmjena: 06.03.2020. 09:09

U Kostreni pokraj Rijeke održan je Kostrena Mountain Trail, a na utrci je sudjelovao i član AK Varaždin.

Loši vremenski uvjeti očito su utjecali na posjećenost u ovoj zanimljivoj i ne baš lakoj utrci, ali na samom startu okupilo se ipak oko 150 natjecatelja. Nastupiti se moglo u utrkama na 10 km i u dužoj utrci na 15 km. Vladimir Slunjski iz AK Varaždin odlučio se za nastup u kraćoj utrci i samo potvrdio kako su trail utrke njegova specijalnost.

Odličnom i pametnom utrkom osvojio je 2. mjesto u ukupnom plasmanu istrčavši ovu stazu za 53:33. Inače, u utrci je pobijedio Dino Vidmar s rezultatom 49:03 dok se na 3. mjesto plasirao Dubravko Malašić – 56:13.