Prva ŽNL

Vodeći Nedeljanec 'razmotirao' Obreš u Sv. Iliji, Bednja zabila sedam komada Oraču

Objavljeno: 15.05.2016. 20:48

Zadnja izmjena: 15.05.2016. 20:55

Kompletirano je 22. kolo Prve županijske lige, a vodeći Nedeljanec u derbiju kola u Sv. Iliji protiv Obreša stigao je do uvjerljive pobjede rezultatom 5:0.

Nedeljančani su poveli u 12. minuti preko Jurice Budena i to je ujedno bio jedini pogodak u prvom dijelu. U šestoj minuti nastavka Dario Levatić povisio je na 2:0, u 58. treći gol za momčad Damira Maretića postigao je Petar Rog da bi Igor Kučko golom u 64. minuti povisio na 4:0. Konačnih 5:0 postavio je Dubravko Kišić pogotkom u 79. minuti.

Do uvjerljive pobjede stigla je trećeplasirana Bednja u Beletincu deklasiravši Orač sa 7:0. Po dva 'hat - tricka' za Beletinčane su postigli Ante Kulji i Jakov Klopotan, dok je jedan zgoditak dodao Mihael Đurin.

U preostalim utakmicama Dubravka je bila bolja od margečanske Mladosti 4:1, Ivančica od Čevo 6:0, Rudar 47 u Donjem Ladanju od Drave 3:0, Sloga u Slokovcu od šemovečke Mladosti 1:0, dok je još u subotu Polet iz Cestice pobijedio Plitvicu u Selniku 2:1.

U sljedećem kolu vodeći Nedeljanec dočekuje Slogu, drugoplasirani Polet u Cestici igra derbi kola protiv Ivančice, dok trećeplasirana Bednja dočekuju šemovečku Mladost.