NK VARAŽDIN

Za U21 reprezentaciju igrali Šego i Jelenić

Objavljeno: 18.11.2022. 17:08

Zadnja izmjena: 18.11.2022. 19:13

U prijateljskom ogledu na stadionu Aldo Drosina, mlada hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je poljske vršnjake rezultatom 3:1, a za reprezentaciju su zaigrali i Jelenić i Šego, igrači NK Varaždin.

Hrvatska U-21 pod vodstvom izbornika Igora Bišćana uspješno je odradila prvu od dvije ovomjesečne prijateljske provjere. U Puli je gostovala Poljska, koja je povela u 20. minuti preko Szymczaka.

Međutim, mladi Vatreni vrlo su dobro odgovorili te poravnali pogotkom Biuka u 32. minuti, a isti je igrač na isteku prvog poluvremena pogodio za 2:1.

Hrvatsku je pobjedu u samoj završnici dvoboja zapečatio Ljubičić. Na istom mjestu mladoj reprezentaciji 21. studenoga slijedi okršaj s Austrijancima, piše na službenoj stranici HNS-a.

Za Hrvatsku su igrali Sentić, H. Smolčić (84' I. Smolčić), Perković, Jelenić, Jurčec (84' Matić), Hodža (60' Šego), Palaversa (72' Bulat), Baturina (60' Pršir), Biuk (72' Stojković), Pašalić (61' Ljubičić), Beljo (60' Šimić).