U svom prvom natjecateljskom susretu ženska nogometna ekipa NK Varteks ostvarila je pobjedu od 4:1 protiv ŽNK Graničar iz Đurđevca.

Seniorke su igrale pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa za žene na gostovanju i odmah dale do znanja kako će biti sve, samo ne statisti u nogometnoj igri za žene, bez obzira što su imale prvo okupljanje pred nešto više od mjesec dana, a prvu prijateljsku utakmicu odigrale prije dva tjedna. Trener Velimir Žganec u kratkom razdoblju pokazao je kakvu ekipu ima.

Iako su nogometašice Varteksa prve primile pogodak, kapetanica Leona Kocijan u 31. minuti vraća na 1:1. Do kraja poluvremena Katarina Rabuzin pogađa za vodstvo Varteksa. Kocijan još dva puta pogađa na kraju utakmice za konačnih 4:1 i veliku pobjedu.