već tradicionalno

Foto - U Vidovcu traje županijsko natjecanje orača, pogledajte tko se okupio

23.07.2021 - Našim krajem
ZLATNA I SREBRNA MEDALJA

Foto - Stričak primio dvoje učenika koji su briljirali na prestižnom informatičkom natjecanju

15.07.2021 - U središtu
34 medalja

Ove vinarije iz Varaždinske županije osvojile su medalje na prestižnom Decanteru u Londonu

07.07.2021 - U središtu
prestižno vinsko natjecanje

Započelo prikupljanje uzoraka vina za Decanter; župan Čačić posjetio Vinariju Stručić

25.02.2021 - Našim krajem
čestitamo

Srednja škola Novi Marof osvojila 1. mjesto na državnom natjecanju i titulu Ponos Domovine

10.12.2020 - Sponzorirano
ne propustite

!!! Ove subote u Clubu One završnica kupa Pikado saveza Varaždinske regije !!!

11.09.2020 - Sponzorirano
olimpijada u stuttgartu

Varaždinci rasturaju na Kulinarskoj Olimpijadi - Dinko Tomašić osvojio srebro, a Lovro Stančin broncu

18.02.2020 - Našim krajem
najava prvenstva

eTV| Varaždin će u ožujku biti domaćin Europskog prvenstva u stolnom tenisu U- 21

09.01.2020 - eTV
u hotelu "crnković"

Krajem siječnja u Ludbregu će se održat 28. Međunarodna izložba vina - prijavite se

08.01.2020 - Našim krajem
Županijsko vatrogasno natjecanje

Preko 70 ekipa danas se bori za plasman na državno vatrogasno natjecanje - dođite i podržite ih

22.09.2019 - Našim krajem
Velelisna lipa

GLASUJTE! Općina Visoko kandidirala svoju 'Belinu lipu' za Hrvatsko stablo godine

11.08.2019 - Našim krajem
osvojite taxi vožnju

Ove nedjelje doživite pravi trkaći adrenalin, a dijelimo i TAXI Vožnju u Porsche Carreri!

05.07.2019 - Zanimljivosti
Evo o čemu je riječ

POZOR SVIM BENDOVIMA! Vrijeme je da pokažete što znate i prijavite se na Covers Lovers festival u Varaždinu

03.07.2019 - Sponzorirano
'Oculus kup' Lovrečan 2019

PRIJAVITE SE Dvodnevni turnir u Lovrečanu u malom nogometu i odbojci na pijesku - nagrade i do 5000 tisuća kuna!

13.06.2019 - Sport
350 učenika u 8 kategorija

Održano gradsko vatrogasno natjecanje VZG Novi Marof - evo koje su ekipe bile najbolje