Košarkašice Vindija poražene od druge ekipe Gospića

Objavljeno: 21.12.2011. 09:49

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Košarkašice Vindija prošlog vikenda odigrale su posljednju utakmicu ove godine. Bolje od Varaždinki bile su domaće košarkašice, druga ekipa Gospića 60-44 koja se u A-2 ligi zapad natječe izvan konkurencije.

Pošto ova utakmica nije donosila bodove trener Dražen Cesar više prilike dao je mlađim igračicama ili onim koje su manje nastupale tokom prošlih utakmica.

Iako bez Karabegović, Skelin i Radović košarkašice Vindija odlično su odreagirale.

U prvoj četvrtini domaće košarkašice Gospića uspjele su se odlijepiti na plus devet da bi do odmora svoju prednost povećale na plus deset. U trećoj četvrtini Vindi se približio na minus četiri, no domaća se ekipa ponovo uspjela odvojiti na plus deset da bi do kraja susreta svoju prednost druga ekipa Gospića povećala na plus 16.

Kod Vindija istaknula se Ida Šnidarić s ubačenim 21 poenom, dok je Simona Papec dodala 12 postignutih koševa. Istaknimo da je prve seniorske koševe upisala i 13-godišnja Sara Đurasek.

Vindi je polusezonu završio na odličnom trećem mjestu s tri pobjede i dva poraza u ženskoj košarkaškoj A-2 ligi zapad.

Slijedi stanka, a prvenstvo će se nastaviti 22. siječnja kada Vindi ugošćuje Jabuku.