Lovro Rozman i Elma Garibović zlatni na karate turniru "Grand Prix Međimurje"

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 09.04.2013. 11:02

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

U sportskoj dvorani „Aton“ u Nedelišću održan je karate turnir „Grand Prix Međimurje – Croatia“.

Nastupilo je 326 natjecatelja iz 36 kluba iz Hrvatske. Za karate klub „Varaždin“ nastupili su: Tibor Kovačić, Lovro Rozman, Luka Salihović, Mislav Mlinarec, Mateo Jakopanec, Leon Petrić, Ivona Ciglar, Tara Nikolić, Elma Garibović, Borna Antončić.

Tibor Kovačić, Luka Salihović, Mateo Jakopanec i Lovro Rozman nastupili su u kategoriji mlađi učenici +28 kg. Tibor, Luka i Mateo su nažalost ostali bez medalje, dok je Lovro Rozman s vrhunski odrađenim borbama osvojio 1. mjesto.

Mislav Mlinarec je osvojio 3. mjesto u kategoriji mlađi kadeti -48 kg. Leon Petrić je osvojio 2. mjesto u kategoriji učenici +46 kg. Ivona Ciglar osvojila je 2. mjesto u kategoriji učenice -40 kg.

Tara Nikolić osvojila je 2. mjesto u kategoriji učenice -36 kg. Elma Garibović osvojila je 1. mjesto u kategoriji kadetkinje -54 kg. Naš predstavnik u katama Borna Antončić osvojio je 3. mjesto u kategoriji kadeti kate.

Idući tjedan karate klub „Varaždin“ nastupa na međunarodnom karate turniru u Rijeci.