Malonogometaši Novog Marofa bolji od Mejaša

Objavljeno: 04.12.2011. 10:42

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Malonogometaši Novog Marofa u subotu su stigli do četvrte ovosezonske pobjede. Domaća ekipa pobijedila je Mejaše 5-4, a goste su uništili Marofski dvojac Martan-Krasniqi...

Prvi su poveli gosti preko Koturovića u 6. minuti da bi rezultat izjednačio Martan tek u 20. minuti.

U 22. minuti gledatelji su mogli vidjeti čak tri pogotka. Prvo je Martan svojim drugim pogotkom doveo domaćine u vodstvo, gosti su ubrzo izjednačili preko Gabrila da bi Novi Marof u vodstvo ponovo doveo Krasniqi.

U 34. minuti Krasniqi je svojim drugim pogotkom povisio na 4-2 da bi Martan tri minute kasnije postigao hat-trick i postavio 5-2. U nastavku gosti su smanjili na 5-4, a oba pogotka postigao je Mušinov u  38. minuti.

Ovom pobjedom Novi Marof je skočio na šestu poziciju prvenstvene ljestvice,a u sljedećem kolu gostuje kod Murtera.