Mladi karatisti topličkog AIK-a u Zagrebu osvojili sedam medalja

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 04.05.2014. 08:59

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:27

Karate kup u katama „Zagreb 2014.“ održan u subotu 3. svibnja okupio je više od stotinu natjecatelja u raznim kategorijama, a ?lanovi Karate kluba „AIK“ iz Varaždinskih Toplica nastupili su s deset natjecatelja u pojedina?noj i jednom ekipom u ekipnoj konkurenciji.

Najuspješniji su bili Jana Huzjak (starije lima?ice) i Hrvoje Muža (lima?i) koji su odli?nim izvedbama kata zauzeli prvo mjesto u svojim kategorijama. Kata ekipa u sastavu Monika Balažinec, Jana Huzjak i Lara Hrasti? zauzela je 2. mjesto u mla?im kadetkinjama, a pojedina?no je tek u finalu izgubio Marin Šebrek (2:3) i tako?er zauzeo 2. mjesto.

Uspjeh kluba upotpunili su tre?im mjestima Ana Zorman u juniorkama, Lara Hrasti? u mla?im kadetkinjama i Marinela Belavi? u seniorkama.

Trener Saša Josip Milec vodio je natjecatelje na uspješnom nastupu u Zagrebu, iz kojega su se vratili s novih sedam medalja.