NA HE DUBRAVA

Foto - U ekipnom veslanju dravskim čamcima u Donjoj Dubravi natjecalo se 15 ekipa

Objavljeno: 23.08.2021. 17:05

Zadnja izmjena: 23.08.2021. 17:05

Nautički klub "Fljojsar" iz Donje Dubrave dvanaestu je godinu organizirao regatu u konkurenciji veslačica i veslača koja se održala na odvodnom kanalu HE Dubrava.

Pet ženskih ekipa veslalo je na kraćoj stazi, dugoj 1.760 metara,  a najbolja je bila ekipa "Čarli je zakon". Ekipa "Fljojsarice" bila je druga, dok je veslačka ekipa Teniskog kluba "Dubravčan" zauzela treće mjesto. U konkurenciji deset muških ekipa dužu stazu (4.060 metara) najbrža je bila ekipa "Fljojsar 4". Stazu su odveslali u vremenu od 20 minuta i 12 sekundi. Veslači  ekipe "Fljojsar I" zauzeli su drugo mjesto, a treće mjesto osvojila je ekipa preloškog "Labuda".

Medalje i pehare najboljima su podijelili zamjenik župana Međimurske županije Josip Grivec i načelnik Općine Donja Dubrava Marijan Varga uz predsjednika NK "Fljojsar" Dražena Misera.