povijesni uspjeh odbojkašica

U pravoj odbojkaškoj napetici igračice OK Kitro pobijedile u Bjelovaru i plasirale se u osminu finala Kupa

Objavljeno: 08.10.2016. 18:31

Zadnja izmjena: 08.10.2016. 19:26

Odbojkašice OK Kitro Varaždin izvojevale su pobjedu u Bjelovaru i time se prvi put u povijesti varaždinske ženske odbojke plasirale u osminu finala Odbojkaškog kupa Hrvatske.

Pobjeda je tim veća što je izvojevana na gostujućem terenu, a o kakvoj se napetoj utakmici radilo dovoljno govori konačni rezultat, kao i njegovo kretanje tijekom meča. Dakle, bilo je na kraju 3:2 za Varaždinke, ali je počelo po njih jako loše jer su Bjelovarčanke dobile prva dva seta (25:23 i 28:26). Onda su naše igračice uzvratile, dobile sljedeća dva seta (25:13 i 25:20), da bi u odlučujućem petom setu pobijedile s 15:11. Čestitke Odbojkaškom klubu Kitro na povijesnoj pobjedi i puno uspjeha u Kupu.