Varaždinske rukometašice poražene u gostima kod Zeline

Objavljeno: 25.01.2015. 09:02

Rukometašice Koke u subotu su upisale drugi uzastopni ligaški poraz. Nanijele su im ga rukometašice Zelene slaveći 30:25...

Do sedme minute igrao se izjednačen susret, a minimalna prednost (3:4) bila je na strani Kokica. U nastavku su domaće rukometašice prednost preselile na svoju stranu i do 17. minute se odlijepile na 8:5.

U samoj završnici prvog dijela Zelinčanke su povećale razliku na plus pet (12:7), a prvo poluvrijeme na kraju je završilo 15:11.

U drugom dijelu domaće rukometašice nisu dale Varaždinkama da im se približe i povećavale su svoju prednost. Najveću prednost imale su u 55. minuti kada su vodile čak devet pogodaka razlike (29:20), no Kokice su serijom 5:1 ublažile poraz.

Najučinkovitije u redovima Koke bile su Ivana Dežić s pet pogodaka, dok je Iva Tomašek dodala četiri gola.

U sljedećem kolu, 13. kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene varaždinske rukometašice ugošćuju Trešnjevku.