2. ŽNL Istok: Varteks s pet pogodaka deklasirao Tuhovčane

Objavljeno: 16.04.2013. 15:41

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Nogometaši Varteksa, koji najavljuju pohod na naslov prvaka 2.ŽNL Istok, u prvom kolu proljetnog dijela prvenstva deklasirali su Polet u Tuhovcu rezultatom 5:1.

Bumbare je u 13. minuti u vodstvo doveo Dominik Matučec koji je glavom u mrežu proslijedio ubačaj Poljana. U 26. minuti već je 2:0 za Varteks, a strijelac je bio Robert Namjesnik.

Samo sedam minuta kasnije u šesnaestercu je srušen Horvat, a siguran izvođač jedanaesterca bio je Poljan. U 37. varteksovci su postigli i četvti pogodak, a on je bio djelo bivšeg igrača Poleta, Josipa Belovića.

U drugom dijelu Varaždinci su kontrolirali susret i stigli do petog zgoditka u 66. minuti, kada je Namjesnik realizirao udarac s bijele točke. Počasni pogodak za domaćina postigao je Darko Knapić u 69. minuti.

Detaljne izvještaje sa svih utakmica pročitajte u novom broju Varaždinskog tjednika od 15. travnja.