2. ŽNL: Varteks i Lepoglava i dalje bez poraza

Objavljeno: 10.09.2012. 14:32

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Odigrano je četvrto kolo u drugim nogometnim ligama Varaždinske županije, a do promjene na vrhu u obje lige nije došlo. Lepoglava je u zapadnom dijelu županije zadržala stopostotani učinak, dok su Varteksovci remijem u Margečanu također ostali na vodećoj poziciji u 2. ŽNL istok.

Iako su do 70. minute Bumbari u Margečanu imali vrlo nepovoljan rezultat, uspjeli su do kraja izjednačiti te kući otići s jednim bodom. Domaćina je u vodstvo doveo Siniša Slunjski u 47. minuti, a na 2:0 posvio je Nikola Vidaček u 62. minuti.

Varteksovci su rezultat smanjili u 70. minuti preko Darija Horvat, a isti igrač poravnao je rezultat sedam minuta kasnije. Mreže se do kraja nisu tresle pa su Mladost i Varteks podijelili bodove. Bumbari su tako i dalje ostali na vodećoj poziciji pošto je drugoplasirano Trnje izgubilo u gostima kod Poleta iz Tuhovca 1:0.

U zapadnom dijelu Varaždinske županije, Lepoglavčani su i dalje stopostotni, a u četvrtom kolu deklasirali su Mladost u Družbincu 10:0.

U sljedećem kolu Lepoglava dočekuje Vratno, dok Varteksu na noge dolazi Sloboda Tužno.

Rezultati 2. ŽNL Istok: Varaždin ŠN – Mladost (VT) 1:2, Polet (T) – Trnje 1:0, Zagorac – Sloboda (Vž) 1:1, Mladost (VŽ) – Čevo 2:2, Mladost (M) – Varteks 2:2, Sloboda (T) – Beretinec 7:1

Tablica 2. ŽNL Istok: 1. Varteks 10, 2. Trnje 9, 3. Mladost (M) 7..., 11. Sloboda (VŽ) 2, 12. Zagorac 1

Rezultati 2. ŽNL Zapad: Mladost (D) – Lepogava 0:10, Vratno – Majerje 0:1, Bratstvo – Nova Ves 2:2, Budućnost – Mladost (K) 2:2, Podravac – Omladinac 0:0, Orač – Vindija 2:1, Vinica – Drava 6:0

Tablica 2. ŽNL Zapad: 1. Lepoglava 12, 2. Vindija 9, 3. Orač 9, ..., 13. Mladost (D) 3, 14. Drava 2