3. HNL sjever: Podravina, Nedeljanec i Ivančica slavili

Objavljeno: 19.03.2012. 18:02

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Odigrano je 19. kolo 3. HNL sjever, a svi predstavnici Varaždinske županije su bili upješni. Nedeljanec je na domaćem terenu deklasirao Kotoribu, Ivančica je bila uvjerljiva protiv preloške Mladosti, dok je Podravina minimalno slavila u Virju...

Nedeljanec je na domaćem terenu Graničar u Kotoribu ispratio s pet komada.

Goste je „načnuo“ Bruno Piskać u 8. minuti, da bi isti igrač deset minuta kasnije povisio na 2-0. Za 3-0 poentirao je Zvonimir  Droždek u 25. minuti, a isti igrač pet minuta kasnije bio je strijelac i za 4-0. U prvom dijelu mreže se više nisu tresle pa se tim rezultatom otišlo i na odmor. U drugom poluvremenu gosti su samo jednom morali vaditi loptu iz svoje mreže i to u 56. minuti kada je Dominik Matučec postavio končanih 5-0.

Ivančani su kod kuće uvjerljivo 4-0 slavili protiv Mladosti iz Preloga.

Ivančicu je u 12. minuti vodstvo doveo Bochl, a rezultatom 1-0 za domaće otišlo se i na odmor. U drugom dijelu gledatelji su imali prilike vidjeti još tri pogotka u mreži Preložana. Na 2-0 povisio je Gregur u 73. minuti, za 3-0 poentirao je Božak pet minuta kasnije, a konačnih 4-0 postavio je Kocijan u 84. minuti.

Treći naš županijski predstavnik ludbreška Podravina u gostima kod Podravca stigla je do minimalne pobjede.

Ribić je za Podravinu bio strijelac u prvoj minuti što je bio i konačan rezultat susreta.

U sljedećem kolu Podravina ugošćuje Bjelovar, Ivančica odlazi u Grabrovnicu, dok Nedeljančani odlaze na noge Križevcima.

Rezultati 3. HNL: Nedeljanec-Graničar 5-0, Ivančica-Mladost (P) 4-0, Podravac- Podravina 0-1, Bjelovar-Koprivnica 1-0, Čakovec-Mladost Ždralovi 1-5, Papuk-Križevci 2-2, Slatina-Croatia Grabrovnica 2-0, Nedelišće- Polet Pribislavec 6-0

Tablica 3. HNL sjever: 1. Koprivnica 43, 2. Slatina 40, 3. Bjelovar 40..., 7. Ivančica 29, 8. Podravina 28..., 10 . Nedeljanec 20..., 15. Papuk 6, 16. Polet Pribislavec 3