Desetkovane Kokice do četvrte pobjede u prvenstvu

Objavljeno: 04.11.2012. 09:07

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:15

Rukometašice Koke u subotu su stigle do svoje četvrte prvenstvene pobjede, svladavši u dvorani na Dravi ekipu Ivanića 27:22...

Iako su bile bez Malić, Dežić, Jalušić i Elene Halili, Varaždinke odlično otvorile susret i u 14. minuti imale vodstvo od 5:2.  Do 20 minute prednost su uspjele povećati na plus pet, no u završnici prvog dijela gošće su se probudile i od 23. do 26. napravile seriju 3:0 te smanjile rezultat na minus dva. Kokice Ivanićankama nisu dopustile priključak te su na odmor otišle rezultatom 13:9.

U drugi dio gošće su ušle bolje te uspjele smanjiti na 14:12, no rukometašice Nikole Škorića prednost od dva do tri pogotka održavale su do posljednjih deset minuta susreta, kada su se rukometašice Ivanića uspjele približiti na 19:18.

Varaždinke to nije pokolebalo pa su nastavile hrabro te prednost vratile na plus tri i susret mirno privele kraju rezultatom 27:22.

Najefikasnije u redovima Koke bile su Suzana Furjan i Snježana Horvat od kojih je svaka postigla sedam pogodaka, dok se kod Ivanića istaknula Martina Čorković s deset pogodaka.

Kokice su se ovom pobjedom učvrstile na šestoj poziciji ljestvice, a u sljedećem kolu gošćuju kod Sesveta Agroproteinke.

Koka - Ivanić 27:22 (13:9)

Koka: Hajduk 1 (11+0 obr.), Jazbec, Horvat 7, Domjan 1, Marković 2, Tomašek 3, Ed. Halili, Furjan 7, Antolić, Haček, Zvonar 6(4)

Ivanić: Presker (15+1 obr.), Damjanović, Puljić 1, Dolić, Bobinec 1, Krnjević, Pezić 3, Malić, Liška, Pasarić 4, Čorković 10(2), Hren, Marjančić 3, Kurešić