Odigrano je kompletno 1. kolo Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin, popularne 4. HNL.

Novi Marof: Novi Marof – Sloga (Čakovec)  0:2

Pušćine: Pušćine – Nedeljanec  2:3

Turčin: Dubravka-Zagorac - Podravina 0:1

Čakovečka Sloga je pobijedila domaći Novi Marof postigavši jedan gol u prvom poluvremenu i jedan u drugom.

Dok je u Pušćinama bilo vatreno. Prvo poluvrijeme dobili su domaći nogometaši 2:1, a u u drugom su gosti iz Nedeljanca bili bolji i preokrenuli rezultat te osvojili sva tri boda.

U derbiju 1. kola klubova s područja Varaždinske županije bodovi su pripali Ludbrežanima. U prvom poluvremenu bilo je bez izglednih prilika ali su gosti imali inicijativu. U drugom dijelu postigli su pogodak koji im vrijedi tri boda.