Iako su odlično otvorili susret, rukometaši Varteksa ipak poraženi od Dubrave

Objavljeno: 24.05.2012. 08:45

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Posljednji ovosezonski susret u varaždinskoj Areni za rukometaše Varteks Di Caprija nije završio uspješno. Iako su odlično otvorili susret u srijedu, varaždinski rukometaši na kraju su ipak poraženi od Dubrave 34-30...

U susret su odlično ušli rukometaši Varteks Di Caprija i poveli 5-0, no gosti su im vratili serijom 6-0 i u 16. minuti poveli 5-6.

Zagrepčani su se u nastavku odvojili na plus tri, a stečenu prednost od dva do tri pogotka održavali su do kraja prvog dijela. Prvo poluvrijeme završilo je 11-13 za goste.

U drugi dio varaždinski rukometaši su ušli vrlo loše pa su gosti su od 31. do 38. minute napravili seriju 6-0, odlijepivši se na 12-20. Varaždinci su se u nastavku konsolidirali te dobrom igrom do 50. minute izjednačili rezultat na 24-24.

No, snage u samoj zavšnici za totalni preokret nije bilo. Rukometaši Dubrave u 55. minuti odvojili su se na plus četiri i tu razliku zadržali do samog kraja. Susret je završio 30-34 za Dubravu.

Najraspoloženiji u domaćim redovima bio je mladi Domagoj Jagodić koji je postigao devet pogodaka, dok se kod Dubrave istaknuo Tomi Vozab s osam postignutih zgoditaka.

U ovom susretu Varteks Di Caprio je bio bez Babića, Pečeka, Marčeca i Ašanina pa trenera Vujovića ovaj poraz nije nimalo razočarao.

- Vidite da smo bili bez nekoliko igrača koji su imali razne obveze. Odigrali smo jednu slobodnu i lijepu utakmicu u kojoj je Dubrava na kraju bila bolja. Iako da smo bili kompletni, možda bi ishod bio drugačiji– rekao je trener Varteks Di Caprija Vladimir Vujović.

U posljednjem kolu Lige za ostanak Varteks Di Caprio gostuje kod Marine Kaštela.

Varteks Di Caprio-Dubrava 30-34 (11-13)

Varteks Di Caprio: Žitnjak ( 6+0 obrana), Trojko 6, Žnidarić 2, Brdar 2, Rodik 5, Svetec 3(1), Varšić, Hirš, Bačani, Prole 3, Tači, Jagodić 9, Trener: Vladimir Vujović

Dubrava: Grahovac (1 obrana), Zirdum, Valentaković, Vozab 8(1), Vida 6, Dumenčić 6, Badžek (11+0 obrana), Gulsun 4, Volarić 2, Hadrović 3, Kljajić 5, Trener: Hrvoje Horvat