Izmorene Kokice poražene u Pločama kod Dalmatinke

Objavljeno: 16.10.2011. 11:06

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Izmorene od napornog putovanja, Kokice su u subotu doživjele visok poraz u Pločama od Dalmatinke. Domaćin je na kraju bio bolji 28-18...

Prvo poluvrijeme Kokice se nisu stigle razbuditi pa je domaćin njihovu konfuziju u igri dobro iskoristio. Prvih 15 minuta igralo se izjednačeno, Koka je čak i povela 4:3, ali primaju čak sedam golova u nizu, za 10:4. Nastavile su domaće igračice krenule silovito i svoju prednost do poluvremena povećale na plus deset.

U drugom poluvremenu Koka je smanjila na minus pet, ali nije bilo snage i koncentracije za obrat pa je utakmica očekivano otišla na stranu domaćina. Završilo je 28-18.

Trener Vujović istaknuo je kako su objektivne okolnosti utjecale na ishod utakmice.

- Na putu nas je omela bura pa smo stigli dva sata prije utakmice. Put nas je izmorio pa se u prvom poluvremenu nismo stigli razbuditi. U drugom poluvremenu stigli smo na minus pet, kasnije smo promašili dva zicera, a nakon toga utakmica je otišla u očekivanom smjeru. Ništa, idemo dalje- kazao je trener Koke Vladimir Vujović.

U sjedećem kolu koje se igra za dvije sedmice Koka će ugostiti Tvin- Trgocentar.

Dalmatinka- Koka 28-18 (16-6)

Dalamatinka: Pavlović, Družijanić 2, Blažević 2, Marinović 5, Kežić 6(5), Jurić, Barišić, Domić, Franušić, Prusina 2, Pijević (14 obrana), Klinac 3, Vuković 4, Tolj, Čović 4, Sanader (2 obrane)

Koka: Hajduk ( 10 obrana), Jalušić 2, Horvat 2, Ostarijaš 6(2), Kocijan 1, Marković 2, Domjan, Halili 1, Tomašek 1, Furjan 1, Koširelova, Dežić 2, Haček