Koka minimalno poražena u gostima kod Sinja

Objavljeno: 12.01.2012. 09:38

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:12

Nakon jednomjesečne stanke rukometašice Koke u srijedu nisu uspjele stići do prve ovosezonske pobjede u gostima. Iako su Kokice u 56. minuti imale prednost od plus jedan, domaće igračice Sinja stigle su prednost i uspjele pobijediti 23-21...

Sinjanke su munjevito otvorile utakmicu i u 11. minuti imale su prednost od 6-0, a prvi pogodak na utakmici Kokice su postigle tek u 14 minuti. Ovim pogotkom Koka se probudila i serijom 6-0 vratila je utakmicu na početak. Nakon izjednačenja od 21. minute igrala se ravnopravna utakmica, no učinkovitiji je bio domaćin koji je s plus tri otišao na odmor.

U drugi dio obje ekipe su ušle vrlo nervozno, a prvi pogodak viđen je tek 37. minuti. Od tada Sinj je svoju prednost od dva do tri pogotka održavao do 45. minute, kada su se Kokice približile na minus jedan.

U 48. Koka je  izjednačila na 15-15,  a od tada pa  do 54. domaćin je održavao prednost od jednog pogotka. U 56. minuti pogotkom Halili Koka je povela 20-19, no Sinjanke su izjednačile i utakmicu okrenule u svoju korist. Završilo je 23-21 za Sinj.

Najviše pogodaka za Koku postigla je Petra Oštarijaš, osam, dok je kod domaćina najefikasnija bila Silvija Masnić s devet pogotka.

Novi trener Koke, Nikola Škorić u svojem debiju tako nije uspio stići do pobjede, a priliku za to imat će već u sljedećem kolu kada Koka dočekuje Sesvete Agroproteinku.

Sinj- Koka 23-21 (13-10 )

Sinj: Budić, Bilandžić, Vučić, Frleta 1, Jaković, Čović 3, Bilobrk 1, Runje A., Runje K. 1, Masnić 9, Gugić 4, Mihaljević, Budić, Poljak 4, Borzan (16 obrana ), Vrdoljak

Trener: Liljana Borozan

Koka: Haček, Halili 3, Jalušić 2, Horvat 5, Kocijan, Marković 1, Oštarijaš 8, Domjan, Tomašek 2, Furjan, Antolić, Dežić, Hajduk ( 8 obrana ), Zvonar

Trener: Nikola Škorić