Koka - Trešnjevka: Očekivani poraz Koke, ali uz dobar otpor

Objavljeno: 30.01.2011. 10:13

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:08

Rukometašice Koke očekivano su poražene od Trešnjevke, rezultatom 24:29, ali pokazale su pritom ponovno dopadljivu igru u pojedinim dijelovima utakmice, no ponovno je bilo i "praznih hodova".  Čak se Koka i dobro držala protiv ekipe koja je u prošlom kolu pobijedila Podravku.

U 16. minuti Trešnjevka je povela 11:3 i činilo se da će to biti katastrofa za “kokice”, no pribrale su se i serijom 4:1 smanjuju sa samo pet golova razlike. Ipak, Trešnjevka tada ponovno radi novu seriju i 17:7, u 27. minuti. Do kraja poluvremena s dva gola Koka ipak malo ublažava vodstvo Trešnjevke – 17:9.

Seriju varaždinske rukometašice nastavljaju i u nastavku utakmice s četiri uzastona gola smanjuju na minus tri. Odlično je branila Košerlova, a razigrala se Tea Jalušić te je Koka čak i povela 19:18 u 43. minuti.

Ipak, nisu domaće rukometašice mogle više od toga, a Zagrepčanke do kraja utakmice vraćaju prednost u svoju korist, da bi na kraju slavile 29:24.

Nezadrživa je u redovima Trešnjevke bila bivša rukometašica Koke, Nina Jukopila koja je postigla čak 10 golova, a Tea Jalušić je za Koku postigla osam golova.

Koka – Trešnjevka 24:29

Koka – Hajduk (5 obrana), Jalušić 8(1), Horvat 4, Mužek, Ostarijaš 5(1), Kocijan 2, Marković, Pozder, Košerlova (8 obrana), Tomašek 1, Domjan, Furjan 1, Hadrović 2, Haček 1.

Trešnjevka – Jug (1 obrana), Zovko 5, Mihovilović 3, Sabljk, Gašparović, Bušić 4, Komljenović 2, Džono 2, Blažek 3, Kajfeš, Jukopila 10(5), Golubić (13 obrana), Vugec, Paska.