Konfuzni Varteksovci poraženi u Margečanu

Objavljeno: 17.10.2011. 12:35

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

U desetom kolu 2.ŽNL istok „bumbari“ su doživjeli drugi prvenstveni poraz. Bolja od Varteksovaca na domaćem terenu bila je Mladost iz Margečana 2-0. Oba pogotka za domaćina postigao je Siniša Slunjski...

U prvom poluvremenu domaćine je već u trećoj minuti u vodstvo doveo Slunjski koji je iskoristio loše postavljanje gostujuće obrane, te hladnokrvno matirao Bogovića.

Napadi Varteksa u prvom poluvremnu bili su jalovi i nekonkretni, a zapaprio im je opet Slunjski u 35. minuti koji je iz duela s Drožđekom na granici prekršaja izašao kao pobjednik, te se sjurio prema vrataru Bogoviću koji je opet bio nemoćan.

U drugo poluvrijeme Varteks je ušao bolje i praktički se igrala "viktorija", ali bunker Margečana bio je neprobojan. Imao je Varteks dvije stopostotne šanse, ali realizacija jednostavno nije bila na strani gostiju pa je Margečan zasluženo slavio.

U posljednjem kolu Varteksu dolazi Sloboda Tužno gdje Varteksovci mogu tražiti priliku za iskupljenje svojim navijačima.