Marofski hakleri zaustavljeni u pohodu na šestu pobjedu u nizu

Objavljeno: 14.04.2012. 11:11

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Malonogometaši Novog Marofa u petak nisu uspjeli stići do svoje šeste uzastopne pobjede. Iako su prvi dio Marofčani imali prednost, u drugom poluvremenu domaći Mejaši su dostigli goste te na kraju slavili 5-3.

Marofski hakleri u Solin su doputovali bez Martana, Krasniqija, Horvatića i Turkovića, no u prvom dijelu nijihov nedostatak nije se previše vidio.

Goste je tako u vodstvo doveo Leskovar već u drugoj minuti. Nakon vodstva Mejaši su imali inicijativu, no terenska nadmoć urodila je plodom tek u 19. minuti kada je Bogdanović matirao Volarića. U posljednjoj minuti prvog dijela Petrić vraća vodstvo gostima pa se rezultatom 1-2 otišlo na odmor.

U drugo poluvrijeme bolje su krenuli Marofčani, a u 24. minuti Hruškar je zabio za 1-3.

Domaći su u nastavku sve svoje snage prebacili na napad i u posljednjih deset minuta s četiri pogotka preokrenuli susret.

Gostujuće vodstvo prvo je smanjio Ramadža u 30. minuta, da bi dvije minute kasnije Banić izjednačio na 3-3.

Isti je igrač u nastavku postigao još dva pogotka te goste "zavio u crno". Prvo je bio stijelac u 34. minuti, a hat-trick je postigao u posljednjoj minuti susreta te postavio konačnih 5-3 za Mejaše.

U posljednjem kolu regularnog dijela sezone Novi Marof ugošćuje Murter.