Mnoštvo napetih i zanimljivih susreta na Elkom kupu u Ivancu

Objavljeno: 02.01.2012. 14:14

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:12

Na Staru i Novu godinu odigrano je mnoštvo napetih i atraktivnih utakmica, a najuvjerljivije pobjede ostvarili su ekipe PNT Croatia i MNK Žarovnica, dok je u subotu najneizvjesniji bio susret Fotex Palatina I Caffe Bara Inferno.

U subotu  susret dana bio je između Fotex & Palatin II – Caffe bar Inferno, gdje je 'u igri' bio ulazak u drugi krug.

Poveo je Caffe bar Inferno da bi Fotex & Palatin II preokrenuo rezultat, no u nastavak se krenulo s početnih pozicija. Taj nastavak bio je puno nervozniji, što dijelom i ne čudi, a eskaliralo je  crvenim kartonom za Fotex & Palatin II zbog nesportskog ponašanja. Odlučujuća je bila 36. minuta, kada je Danijel Tekić sa 12-13 metara prizemnim udarcem, uz 'pomoć' stative, pogodio mrežu suparnika i svojoj momčadi osigurao ulazak u osminu finala.

Uz sedam golova Nikole Šivaka PNT Croatia je pobijedila ekipu MV-Autodijelovi, dok se sa Pustim duhom dosta namučila, s obzirom da je do 28. minute imala 'samo' 2-1. Naravno, ne zanemarujući umor i opušteniju igru PNT Croatia, ali i ne potcjenjujući borbenost i kvalitetu mladih igrača Pustog duha.

I za kraj, u posljednjem susretu dana i 2011. godine, MNK Žarovnica je možda neočekivano, ali potpuno zasluženo sa visokih 10:1 ispratila lepoglavski Cojones.

Prvi odigrani susret u 2012. bio je zanimljiv i neizvjestan u prvih 20 minuta, u kojem su Policijska postaja Ivanec i Plin-Mont pružili dopadajuću igru, a u nastavku su 'policajci' zaigrali bolje, imali više loptu u posjedu, i s još dva gola potvrdili pobjedu i prolaz dalje.

PNT Croatia i Kolobit odigrali su odličnu utakmicu, u kojoj je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme. PNT Croatia je prvo dobila s 3-0, i kada se očekivala njezina pobjeda, Kolobit je zaigrao bolje i u nastavku stigao do zasluženog izjednačenja.