Na 5. "Tradicionalnom teku partnerskih mest" u Ptuju Varaždinci osvojili 10. mjesto

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 24.06.2013. 20:34

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:30

U nedjelju 23. lipnja  je u Ptuju održan 5. Tradicionalni tek partnerskih mest, na kojem su nastupile ekipe od po četiri člana.

Na utrci je nastupila i ekipa Varaždina koja se uglavnom bila sastavljena od članova TK Marathon 95 – Varaždin, Antuna Beloševića, Davora Đurinića, Ivana Janušića i Krunoslava Borovca koja je pretačala 70 krugova i osvojila 10. mjesto.

Start staze bio je u 10 sati u centru Ptuja, a trčalo se oko jezgre grada u krugu od cca 1300 metara valovite i zahtjevne staze.

Trkače su prije starta pozdravili gradonačelnik i drugi predstavnici grad Ptuja. Ukupno su nastupile 22 ekipe, muške ženske ili mješovite i pet trkača koji su trčali svih osam sati.