Na krilima Miljenka Mumleka Marofčani stigli do treće prvenstvene pobjede

Objavljeno: 02.12.2012. 12:33

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Na krilima Miljenka Mumleka koji se dva puta upisao u strijelce, malonogometaši Novog Marofa u subotu su stigli svoje treće prvenstvene pobjede svladavši na domaćem terenu Osijek 5:1...

Osječani su poveli u preko Ćurkovića u 11. minuti, no minutu kasnije Čavar je poslao loptu u vlastitu mrežu i postavio 1:1. Marofčani su i dalje napadali, a jedan takav napad realizirao je Martan u 18. minuti. Pošto u preostale dvije minute nisu tresle, rezultatom 2:1 otišlo se na odmor.

U drugom poluvremenu malonogometaši Gorana Mamića ponovo su bili dominatni pa je na 3:1 povisio Mumlek u 29. minuti, razliku je dodatno podebljao Petrić minutu kasnije, a konačnih 5:1 postavio je Mumlek svojim drugim pogotkom u 38. minuti.

Ovom pobjedom Novomarofčani su skočili na osmu poziciju ljestvice, a u sljedećem kolu gostuju kod Brodosplit Inžinjeringa.