Novi Marof porazom se oprostio od prvenstvene "jeseni"

Objavljeno: 08.12.2011. 15:44

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Malonogometaši Novog Marofa nisu se uspjeli oprositi od jesenskog dijela sezone pobjedom. Bolja od njih u utorak na domaćem terenu bila je ekipa Murtera 4-3, a pobjedu domaćinu donio je Sorića svojim drugim pogotkom u doslovno posljednjoj sekundi susreta...

U prvom dijelu igrao se izjednačen susret pa se na odmor otišlo netaknutih mreža s obje strane.

U drugom poluvremenu poveli su domaćini preko Protege u 22. minuti da bi na 2-0 povisio Sorić minutu kasnije. Novi Marof je u istoj minuti smanjio preko Krasniqija da bi Martan u 25. minuti izjednačio rezultat.

Domaćin je ponovo poveo preko Vedrića u 30. minuti, a Martan svojim drugim pogotkom dvije minute kasnije izjednačuje na 3-3.

Mislio se kako će Novi Marof bodom iz Murtera otići kući, no Sorić u posljednjoj sekundi dobro je iskoristio udarac iz kuta i domaćinu donio slavlje.

Malonogometašima Novog Marofa ovo je bila posljednja utakmica ove jeseni, a nastavak prvenstva slijedi na proljeće.

Novi Marof prvenstvo je završio na šestom mjestu prvenstvene ljestvice što je odličan uspjeh s obzirom na financijske teškoće koje muče klub.