Stari Varteksovci ponovo održali lekciju Mladima

Objavljeno: 21.12.2012. 14:32

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Na umjetnoj travi bivšeg varaždinskog prvoligaša u petak je odigrana tradicionalana utakmica Starih i Mladih, a pobjedu su kao i prošle godine izvojevali Stari koji su slavili 5:2...

Ove sezone za Mlade nisu igrali seniori Varaždina pošto u Varaždinu ne postoji vrhunski seniorski nogomet, ve? su njihove boje branili bivši mla?i nogometaši Varaždina predvo?eni Hojskim, Glavicom, Grgecom i Sa?erom

Za Stare su pak igrale istinske legende kluba predvo?ene Mumlekom, Mužekom, Mrmi?em i Kastelom te održali pravu nogometnu lekciju Mladima.

Stare je tako vodstvo doveo Balaji?, na 2:0 povisio je Mumlek da bi dvije minute do odmora Hojski prekrasnim pogotkom smanjio rezultat.

U drugom poluvremenu bolje su bile legende kluba te postigle tri pogotka. Prvi je bio djelo Golubara, drugi Reži?a, a tre?i Lu?i?a, dok je u posljednjim trenucima susreta Katanec ublažio poraz postavivši kona?nih 5:2.

- Uvijek nas mla?i podcijene, dok se mi Stari ipak više angažiramo i  na kraju to tako ispadne. Nama je najbitnije da okupimo sve de?ke koji su u varaždinskom nogometu nešto zna?ili i da se ne prekine tradicija- istaknuo je bivši vratar Varteksa, Ivica Solomun koji je trenutno trener kadeta NK Varaždina.

Sa Solomunom se složio i Mario Sa?er koji nastupa za slovenskog prvoligaša Muru 05 te isti?e da je najvažnije druženje.

- Najvažnije je da se ne prekine tradicija, puno nam zna?i ovo druženje, a rezultat je ipak u drugom planu- zaklju?io je Sa?er.

Stari - Mladi 5:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Balaji?, 2:0 Mumlek, 2:1 Hojski, 3:1 Golubar, 4:1 Reži?, 5:1 Lu?i?, 5:2 Katanec

Stari: Mrmi?- Lu?i?, Toplak (Solomun), Kova?evi?, Balaji? - Mužek, Šafari?, Mumlek, Golubar, Kastel, Šafari?- Reži?

Mladi: Težak- Medved, Antoli?, Leško, Katanec- Hojski, Jaga?i?, Kranjec, Grgec- Sa?er, Glavica