Varaždinske rukometašice poražene od Sesvećanki

Objavljeno: 10.03.2013. 08:43

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Rukometašice Koke nisu uspjele pobjedom završiti regularni dio sezone. U dvorani na Dravi Varaždinke su poražene od  Sesvećanki koje su slavile 28:24...

Rukometašice Sesveta Agroproteinke bolje su ušle u susret te u 10. minuti imale prednost od 8:4. Varaždinske rukometašice ipak su  konsolidirale svoje redove i u 21. minuti uspjele izjednačiti na 12:12, a na odmor se otišlo s prednošću Kokice od 16:15.

U drugom poluvremenu rukometašice Nikole Škorića pogodak do dva prednost održavale su do 46. minute, no završnica susreta pripala je sesvetskim rukometašicama. Od 51. do 53. minute gošće su napravile seriju od 3:0, odvojivši se na 25:22 te susret mirno privele kraju rezultatom 28:24.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Iva Tomašek sa sedam golova, dok su se kod Sesveta istaknula Gordana Pavlek i Petra Stopić, svaka sa po šest postignutih zgoditaka.

Rukometašice Koke porazom su tako završile regularni dio sezone, a u nastavku im slijedi Liga za poredak u kojoj će se natjecati ekipe od 5. do 8. mjesta.

Koka - Sesvete Agroproteinka 24:28 (16:15)

Koka: Hajduk, Horvat 3, Halili 2, Kocijan, Marković 1, Gorupić, Franić, Tomašek 7, Domjan 2, Antolić (11+0 obr.), Dežić 4(2), Haček, Zvonar 5(2)

Sesvete Agroproteinka: Galetić 1, Pa. Stopić 3, Pavlek 6, Pe. Stopić 6, Grmoja 3, Šebek, Josipović, Karaula (5+0 obr.), Petrušić, Nemaškalo 5, Pijević (7+1 obr.), Franković 4(2), Bezjak, Duplić