Varaždinski karatisti u Slavonskom Brodu osvojili pet medalja

Objavljeno: 15.10.2012. 10:24

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

U Slavonskom Brodu održan je 19. po redu međunarodni karate turnir „Memorijalni Karate Kup - Slavonski Brod 2012.“, a na subotnjem turniru nastupilo je šest članova Karate kluba Varaždin koji su stigli do pet medalja...

Na turniru je nastupilo 570 natjecatelja iz 74 kluba iz Hrvatske, BiH, Slovenije, Srbije, Makedonije, Mađarske i Slovačke. Od Varaždinki,

Jana Skender i Ivona Ciglar nastupile su u kategoriji učenica do 36 kilograma. Ciglarova je stigla do srebra, dok je Skenderova izgubila u borbi za treće mjesto.

Elma Garibović nastupila je u kategoriji kadetkinja do 47 kilograma  i osvojila 1. mjesto da bi junior Robert Fejzulahu u kategoriji juniora preko 76 kilograma stigao do srebra.

Njegov kolega Eugen Kanjir u kategoriji  do 68 kilograma s tri je odlično odrađene borbe osvojio 1. mjesto, a isti uspjeh ponovio je i Enes Garibović do 76 kilograma.