KOŠARKAŠKI KLUB VINDIJA

Varaždinski košarkaši ostvarili pobjedu u derbiju začelja

Objavljeno: 27.01.2019. 10:23

Zadnja izmjena: 27.01.2019. 10:23

U nastavak prvenstva 2. Muške lige Sjever košarkaši KK Vindija ušli su na najbolji mogući način. Pobijedili su izravnog konkurenta na dnu prvenstvene ljestvice, ekipu Radnika iz Križevaca.

Konačan rezultat 63:47 (9:24:21:9; 14:12, 10:11) ne govori o izmjenama vodstva koje su se događale tijekom susureta. Ljubitelji košarke imali su priliku prisustvovati vrlo zanimljivom i napetom susuretu, pravom malom derbiju žačelja 2. ML Sjever. U prvoj četvrtini domaći su ušli slabije nego što su željeli, ali na njima je bio i imperativ pobjede kako bi u nastavku prvenstva uopće mogli očekivati nešto bolji plasman. Do kraja poluvremena i u drugom dijelu popravlja se igra domaćih i na kraju zasluženo odnose pobjedu koja ih postavlja na predzadnje mjesto prvenstvene ljestvice s 13 bodova. Toliko bodova imaju još tri ekipe tako da će njihovi međusobni susreti biti vrlo zanimljivi u daljenjem tijeku prvenstva.