NOGOMETNI KLUB VARAŽDIN

Varaždinski nogometaši poraženi 2:1 kod slovenskog prvoligaša NK Aluminij iz Kidričeva

Objavljeno: 31.01.2019. 11:08

Zadnja izmjena: 31.01.2019. 11:11

Nogometaši NK Varaždin odigrali su pripremnu utakmicu u Kidričevu, gdje su izgubili od NK Aluminij i izgubili 2:1.

Varaždin je prvo poluvrijeme bio bolja momčad što je okrunio i Dejan Glavica vodećim pogotkom. U drugom dijelu domaći nogometaši izjednačuju te postižu pogodak za pobjedu i konačni rezultat od 2:1.

Oba trenera isprobala su skoro sve igrače, koje su imali na raspolaganju.
NK Varaždin: Nevistić, Perković, Senić, Zebić, Miličević, Babić, Jertec (od 30. Fučak), Šiljić, Vuk, Glavica, Benko (od 30. Težak); zatim u drugom poluvremenu nastupili su Gavranović, Cvetković, Ćelić, Stolnik, Sambolec, Brlečić, Posavec, Havelka, Đurić, Yokoyama i Črnko. Zbog ozljeda nije bilo Kolarića i Mrmića.