Varteks Di Caprio do prve i uvjerljive pobjede u Ligi za ostanak protiv Međimurja

Objavljeno: 22.04.2012. 19:49

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Rukometaši Varteks Di Caprija u nedjelju su stigli do svoje prve pobjede u Ligi za ostanak. U varaždinskoj Areni Varteksovci su uvjerljivo svladali Međimurje 41-25...

Susret su bolje otvorili rukometaši Vladimira Vujovića te u 6. minuti poveli 5-0. Međimurci su se zatim probudili i do 14. minute uspjeli smanjiti na minus tri, no Varteksovci su ponovo dodali "gasa" i svoju prednost ponovo digli na plus pet, povećavši je do kraja prvog dijela na 21-12.

U drugom poluvremenu varaždinski rukometaši do 40. minute održavali su stečenu prednost od devet pogodaka, povećavši je u nastavku i tako rezultatom 32-21 ušli u posljednjih deset minuta susreta.

U samoj završnici rukometaši Varteks Di Caprija svoju su prednost povećali na plus 16 pa je rezultatom 41-25 za domaće završio susret.

Najviše pogodaka u pobjedu Varteks Di Caprija ugradio je Neven Prole koji je osam puta zatresao mrežu gostiju, dok je kod Međimurja najraspoloženiji bio Luka Barić sa sedam pogodaka.

U sljedećem kolu Lige za ostanak Varteks Di Caprio gostuju kod Dubrave.

Varteks Di Caprio- Međimurje 41-25 (21-12)

Varteks Di Caprio: Žitnjak (2 obrane), Marčec 7(2), Babić 6, Trojko 5, Brdar 7, Marenčić, Rodik, Svetec 3, Žnidarić 1, Jagodić, Peček 3, Hirš 1, Prole 8, Ašanin (14 obrana), Varšić, Trener: Vladimir Vujović

Međimurje: Kovačević (3 obrane),  Martinčević 5, Horvatić 2,   Krajner 2, Petek 4(3), Torner 1, Matučec (6 obrana), Goleš, Barić 7, Peras, Sklepić 4, Novak, Trener: Dario Varga