Varteks Di Caprio na domaćem terenu poražen od Poreča

Objavljeno: 08.12.2011. 10:01

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Rukometaši Varteks Di Caprija u srijedu na domaćem terenu odigrali su zaostalu utakmcu protiv Poreča u kojoj su poraženi od gostujuće ekipe 36-30...

U utakmicu su bolje krenuli gosti koji su se u prvih deset minuta odvojili na plus pet, te do 18. minute održavali stečenu prednost. Varteksovci su se konsolidirali i u 24. minuti stigli na minus dva da gosti na odmor otišli s plus četiri.

U drugom dijelu igrači Vladimir Vujovića su otvorili dobro, a u 38. minuti približili su se na samo pogodak zaostatka, no nisu uspjeli izjednačiti i utakmicu dovesti u neizvjesnost. Gostujući igrači svoju su prednost održavali da bi se od 45. do 48. minute ponovo uspjeli odlijepiti na plus pet. Utakmicu su mirno priveli kraju, a završilo je 36-30 za Poreč.

Najistaknutiji u redovima Varteks Di Caprija bio je Nikola Svetec s 12 postignutih pogodaka, dok su kod gostiju najefikasniji bili Vujić i Gruičić sa sedam pogodaka.

U sljedećem kolu Varteks Di Caprio ugošćuje Karlovac.

Varteks Di Caprio- Poreč 30-36 (11-15)

Varteks Di Caprio: Žitnjak, Benko, Ašanin (13 obrana), Hlapčić, Marčec 3, Babić 4, Raguž, Mirković, Marenčić, Rodik 2, Svetec 12(6), Trojko3, Ledinski 2, Hirš, Petrić, Prole 4

Trener: Vladimir Vujović

Poreč: Čužić 3, Deak, Galijot 3, Vujić 7, Prelac, Šimčić, Sladoljev (11 obrana), Gavranović 3, Petrić 3, Tomaić, Topić, Rađaković 5(3), Thoss 5, Gruičić 7

Trener: Vladimir Brčić