Varteks Di Caprio uvjerljivo poražen od Gorice na otvaranju Lige za ostanak

Objavljeno: 15.04.2012. 09:17

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Rukometaši Varteks Di Caprija Ligu za ostanak nisu otvorili uspješno. Na subotnjem gostovanju Gorica je uvjerljivo slavila 31-22...

Iako su Varteksovci ove sezone pobijedili Goričane, ovog puta to nije bio slučaj.

Bolje su u susret krenuli domaći te odvojili na plus tri, no Varteksovci su se vratili i u 10. minuti smanjili na 6-5. Do 20. minute Goričani su održavali prednost od jednog do dva pogotka da bi se u 24. minuti uspjeli odvojiti na 14-10. U samoj završnici prvog dijela domaći igrači su dodali još gasa te se rezultatom 19-13 otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Goričani su održavali prednost od šest od sedam pogodaka, a u 48. minuti prednost su podigli na plus 10 i susret rutinirano priveli kraju. Susret je završio 31-22 za Goricu.

Najefikaniji u domaćim redovima bio je Luka Sokolić s osam pogodaka dok je najraspoloženiji kod Varteks Di Caprija bio Nikola Svetec s pet pogodaka.

U sljedećem kolu, koje se igra u srijedu Varteksovci su slobodni, a subotu ugošćuju Međimurje.

Gorica- Varteks Di Caprio 31-22 (19-13)

Gorica: Sučić (2 obrane), Cerković 7, Krstanović, Ferenčina 5, Laljek 3, Karlović, Senta, Šimunić, Nedić 1, Smej, Dijanić (21 obrana), Seferović 5, Lončar (1 obrana), Debeljak 2, Sokolić 8(3), Turan,

Varteks Di Caprio: Žitnjak, Brdar 3, Varšić ( 5 obrana ), Ašanin ( 5 obrana ), Prole 3, Marenčić 2, Svetec 5(3), Rodik 4(1), Babić 2, Bačani, Jagodić, Žnidarić, Petrić, Tači, Trojko 1, Peček 2,