Vidovec BIOS još jednom uvjerljiv protiv Međimurja

Objavljeno: 01.09.2011. 21:42

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:10

U pripremnom susretu rukometaši Vidovec BIOS-a još su jednom svladali premijerligaša Međimurje, pobijedivši uvjerljivo u Čakovcu, rezultatom 40:30...

Već na početku susreta, kada su vidovečki rukometaši poveli 6:1, vidjelo se da će to biti jednosmjerna utakmica. Trenutno najsnažnija rukometna ekipa u regiji, iako 1B-ligaš, Vidovec BIOS igrao je odlično, s mnogo rotacija, što zbog dužine klupe međimurski rukometaši nisu mogli pratiti.

U prvom poluvremenu odličan je bio Jeftić, sa šest golova, no za samo 30 minuta igre, a domaćin je predvođen Barićem (8 golova) stigao do 22:27, u 43. minuti, no s čak šest uzastopnih golova, Vidovec vraća utakmicu na sigurnih +11. Vidovec BIOS je u ovom trenutku ipak kvalitetnija momčad, u nastavku su se svi „raspucali“, a čak 12 igrača upisalo se u listu strijelaca.

Unatoč velikom potencijalu, Međimurje će u Premijer ligi, vjeojratno biti u borbi za opstanak, zajedno s Varteks Di Caprijom.

S druge strane Vidovec BIOS u subotu će gostovati na turnir u Grazu, a iduće subote, čeka ih i prvo prvenstveno iskušenje, kada gostuju u Kutini, kod Moslavine, na putu ulaska u Premijer ligu.

Međimurje – Vidovec BIOS 30:40 (14:23)

Međimurje – Milas, Marciuš, Kovačević, Martinčević 3, Varga 3, Krajner 5, Barić 8(1), Martinjak 1, Peras, Pustić 1, Matić, Buriš, Kušen 2, Škrobar 4, Sklepić, Kramar, Petek 3, Hamonajec. Trener: Alan Belko.

Vidovec BIOS – Vujović, Balent, Lovrenčić 1, N. Melnjak 3, Malner 6(4), M. Melnjak 4, Dobovičnik 3, Vidaček 2, Svetec 3, Vincek 4, Sršen 3, A. Melnjak 4(1), Jeftić 6, Breljak, Brkinjač, Lilić 1. Trener: Zvonimir Melnjak.