Vidovec BIOS i dalje bez poraza, sjajni Malner s 14 golova

Objavljeno: 07.03.2011. 07:01

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:08

Rukometaši Vidovec BIOS-a nastavljaju sa savršenim učinkom u 2. HRL Sjever, nakon što su prošli «neokrznuti» i gostovanje u Slatini, pobijedivši rezultatom 32:22.

Iako konačan rezultat i visoka pobjeda sugeriraju drugačije Slatina se, kao i u prvoj utakmici u Vidovcu pokazala vrlo neugodnim protivnikom. Imali su na samom početku utakmice čak i vodstvo, koje su držali do rezultata 8:5, desetak minuta prije kraja. Tada vidovečki rukometaši okreću utakmicu polako na svoju stranu te do odmora već vode s dva gola prednosti (11:13).

I u nastavku se Slatina dobro držala u prvom dijelu, sve do 43. minute. Tada ponovno igrači Zvonimira Melnjaka ubacuju u višu brzinu te kod rezultata 17:18, serijom 5:1 rješavaju pitanje pobjednika u svoju korist. Na kraju je sve završilo s vrlo uvjerljivih 32:22 za Vidovec BIOS, koji je tako ostvario 11. pobjedu u ligi, bez ijednog poraza.

Sjajan je bio najefikasniji igrač Vidovca Vladimir Malner, koji je postigao čak 14 pogodaka, što se ne viđa svaki dan. Od toga čak 10 golova u drugom poluvremenu. Dobovičnik je pogocima držao ekipu u prvom poluvremenu sa četiri gola, a toliko je postigao i Damir Turković.

Ovom pobjedom Vidovec BIOS se učvrstio na vrhu tablice 2. HRL Sjever, s 22 boda iz 11 odigranih utakmica.

U sljedećem kolu, Vidovec BIOS će u subotu konačno odigrati ponovno službenu utakmicu pred svojim navijačima, nakon gotovo tri mjeseca pauze. Protivnik će im biti odlična ekipa Borova, trenutno trećeplasirana momčad tablice, sigurno uz Ivansku trenutno najbolja u ligi. Potvrdilo je to Borovo i u ovom kolu, kada su pobijedili Virovitičane.

Rezultati 14. kola: Slatina – Vidovec BIOS 22:32, Borovo – Viro Virovitica 29:24, Nova Gradiška – Požega 33:23, Ivanska – Trnovec 10:0 (bb).