Vidovečki rukometaši doživjeli poraz u Buzetu

Objavljeno: 30.09.2012. 14:18

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

U 4. kolu Premier lige, rukometaši Vidovec Biosa gostovali su u Buzetu, gdje su doživjeli uvjerljivi poraz. Prigodu za popravak imaju već ove subote, kada im u goste dolazi Marina Kaštela...

Vidovec Bios je susret otvorio golovima Sršena, rezultat je na početku bio 2:2, potom je u 9. minuti rezultat bio 4:3, nakon čega je utakmica riješena.

Sljedećih 12 minuta Jović je „zaključao“ vrata (16 obrana), a Vrkljan, Galiot i Vukelić nemilice pune mrežu Vidovec Biosa, za velikih 13:3 u 21. minute. Deset razlike bilo je i na odmoru, a trener Kuček šansu na utakmici dao je svim igračima.

U nastavku malo bolja igra rukometaša Biosa, koji petnaest minuta prije kraja dolaze na samo minus pet, ali bliže od toga ipak nisu mogli.

Na kraju su poraženi sa sedam golova razlike, što je drugi ovosezonski poraz vidovečkih rukometaša.

-Pokušali smo sve, ali njihov vratar je stvarno imao fantanstičnu večer. Obranio je sve što je mogao, tako da su oni stizali do laganih golova. U nastavku smo došli na pet golova, no nije to bila naša večer – istaknuo je trener Vidovec Biosa Saša Kuček.

Prigodu za popravak vidovečki rukometaši imaju već u subotu, kada im u goste dolazi odlična Marina Kaštela.

Buzet – Vidovec Bios 35:28 (19:9)

Buzet – S. Pobrić (2 obrane), Šverko 2, Prodan, Kišiček, Ščulac, Gašpar 4, Ljubotina, Vukelić 8, N. Pobrić 2, Jović (15 +1 obrana), Kozina 6, Gudić 3, Pavletić (2 obrane), Sirotić, Vrkljan 6(4), Galiot 4(1). Trener: Jakša Boglić.

Vidovec Bios – Grd (4+1 obrane), Dobovičnik, Peček 3, Svetec 3(3), Težak, Vincek 2, M. Melnjak 1, Sršen 7, Vidaček 3, Breljak, Lovrenčić 2, Turković 2, Balent (9 obrana), Mišković 3, Herman 1, Marčec 1. Trener: Saša Kuček.