Vindi pobjedom stigao do konačne treće pozicije na ljestvici

Objavljeno: 28.02.2012. 08:26

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Košarkašice Vindija sezonu su završile pobjedom. U Graberju je pala ekipa Otočca u izravnom dvoboju za treću poziciju na ljestvici, rezultatom 68-47...

Susret su bolje otvorile gostujuće igračice koje su se na samom početku odvojile na plus sedam, no Vindi je ulovio priključak pa su prvu četvrtine gošće završile s plus četiri. Do odmora su varaždinske košarkašice u potpunosti ulovile priključak, a na odmor se otišlo rezultatom 32-32.

U drugom poluvremenu domaće košarkašice promijenile su obranu što je urodilo plodom, posebno u posljednjoj četvrtini, kada su varaždinske košarkašice iskoristile umor Otočanki i primile samo dva koša uz postignutih 27 koševa. Završilo je 68-47 za Vindi.

Najraspoloženija u redovima Vindija bila je Simona Papec koja je postigla 21 koš, dok je 14 poena u pobjedu ugradila Ida Šnidarić.

Ovom pobjedom košarkašice Vindija osvojile treću poziciju u ligi, a bila je to ujedno i posljednja ovosezonska utakmica.