1.HRL za žene: Kokice ostale "smrznute" protiv Splita na minus šest

Objavljeno: 26.09.2015. 20:10

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:26

Rukometašice Koke u subotu su gostovale kod ekipe Splita 2010 koja im je nanijela drugi prvenstveni poraz rezultatom 30:24.

Bio je to susret u kojem su Splićanke cijeli susret imale prednost. U prvom dijelu varaždinske rukometašice su držale kakav takav priključak s domaćom ekipom koja je cijelo prvo poluvrijeme imala pogodak do dva prednosti. Na odmor se otišlo rezultatom 13:12.

U 37. minuti rukometašice Splita su se lagano odlijepile na 18:14, u nastavku održavale stečenu prednosti te je u posljednjih desetak minuta povećale, slaveći 30:24.

Najraspoloženija u redovima Koke bila je Nikolina Zadravec s pet zgoditaka, dok su Anita Poljak i Ines Domjan zabile po četiri pogotka.

Kokice su tako pretrpjele drugi prvenstveni poraz, a u sljedećem kolu očekuje ih susret protiv Đakova.