1.ŽNL: Obreš lako do slavlja kod Ivančice, Plitvici u Selniku lokalni derbi

Objavljeno: 14.11.2015. 17:01

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:08

Odigrana su dva subotnja susreta u Prvoj županijskoj ligi, a do slavlja su stigli Obreš i selnička Plitvica.

Obreš je u sklopu 13. kola gostovao kod Ivančice, a slavili su s 3:1. Nogometaši iz Sv. Ilije poveli su u 20. minuti preko Saše Tomaškovića, a Tomislav Herceg pet minuta prije kraja prvog dijela povećao je na 2:0. Isti igrač bio je strijelac i trećeg gola Obreša, dok je počasni pogodak za Ivančane bio djelo Josipa Vukovića u 83. minuti.

Drugi subotnji susret odigran je u Selniku gdje su se u lokalnom derbiju susreli domaća Plitvica i slokovečka Sloga.

Nogometaši iz Selnika slavili su pogotkom Gorana Koseca u 80. minuti iako su od 51. minute bili s desetoricom na terenu jer je drugi žuti karton zaradio njihov kapetan Marin Matijašec.

U nedjelju su na rasporedu preostalih pet susreta 1.ŽNL.